הלוואות לעסקים

/הלוואות לעסקים

בבול מסחר והשקעות אנו יודעים כי הלב הפועם של העסק הוא תזרים המזומנים. לעתים, עסקים נקלעים לקשיים תזרימים עקב ניסיון לגדול במהירות או בשל חוסר גמישות בתנאי התשלום של הספקים. לכן, אני מציעים הלוואות קטנות כגדולות לעסקים המותאמים ליכולת ההחזר שלכם ככפפה ליד.

הלוואות אלה משלימות את ההלוואות ומסגרת האשראי המוענקות על ידי הבנקים ואינן מגדילות את המסגרת. הן מתאימות במיוחד לעסק שמיצה את האובליגו וזקוק לסכום מזומן נוסף.

בין המוצרים הפיננסיים המובילים שיכולים לשנות את מצבכם הפיננסי בתוך מספר ימים תמצאו:

  • הלוואות קצרות מועד
  • הלוואות בפריסת תשלומים
  • הגדלת קו האשראי שלכם על מנת להתנהל מול גופים מסחריים וספקים גדולים
  • הלוואות כנגד צ'קים דחויים
  • הלוואות גישור כנגד הכנסה צפויה ממכירה של נכס או עסקה גדולה שהתשלום עבורה מתעכב


מדוע כדאי לקבל הלוואה דווקא מאיתנו?

אנו מחפשים דרכים יצירתיות לפתור את בעיות הנזילות שלכם כיום, על מנת שתוכלו להצליח בעתיד, זאת באמצעות חשיבה על פתרונות יצירתיים יחד עמכם אנו מתמחים באיתור פתרון פיננסי גמיש לכל מטרה, על מנת שתוכלו לנצל את ההון הזמין לייעל את העסק ולהרחיבו.

במקום לעמוד מול בירוקרטיה מעיקה, תוכלו להפגש עם אחד מיועצי ההלוואות שלנו ולבחון את החלופות השונות העומדות לרשותכם בתחום פתרונות המימון. אנו מחפשים את הדרכים הטובות ביותר להוזיל את ההלוואה באמצעות ביטחונות קיימים. אם אינכם רוצים להשתמש בביטחונות אלה, נוכל להתאים עבורכם אפשרויות אשראי מתקדמות אחרות.

איך מקבלים הלוואה לעסק דרכנו?

תהליך בקשת ההלוואה פשוט ואינו דורש מילוי טפסים ארוכים. אנו מסייעים לכם לזהות את מוקדי הקושי בעסק ומסוגלים לייעץ כמה אשראי תצטרכו ומהי יכולת ההחזר שלכם על פי נתונים העבר מטרתנו: לאפשר לעסקים רבים ככל האפשר לצלוח תקופות קשות ולהמשיך להפעיל את העסק שנים רבות נוספות בהצלחה.

מרגישים שהעסק שלכם יכול להראות ביצועים טובים יותר?

אנו מאמינים בפוטנציאל שלו בדיוק כמוכם. צרו עמנו קשר עוד היום לפגישת ייעוץ קצרה בה נסקור אתכם את מצבו הכלכלי של העסק ונגלה כיצד פתרונות המימון שלנו יכולים לאפשר לכם להחזיר את העסק למסלול.