הלוואות לפרטיים

/הלוואות לפרטיים

חודש קשה בעבודה או פיטורין יכולים להוביל את המשפחה להדרדרות כלכלית שקשה לצאת ממנה. פתרונות האשראי שמציע הבנק במצב כזה, אם אין לכם בטחונות, מוגבלים ויקרים. ברשותינו מגוון רחב של פתרונות אשראי לפרטיים המאפשרים החזר קל ונוח של ההלוואה, בתוספת ריבית סבירה באמצעות הצגת בטחונות.

הלוואות קצרות מועד והלוואות גישור ללקוחות פרטיים

אנו מתמחים בהלוואות קצרות מועד ללקוחות פרטיים בהתאם ליכולת ההחזר שלכם על בסיס הכנסות קיימות והכנסות עתידיות. במידת הצורך נוכל להעניק גם הלוואת גישור לאנשים פרטיים העומדים למכור נכס או נמצאים לפני קבלת ירושה. הלוואת הגישור מאפשרת החזר של סכום קטן מדי חודש, וכאשר אתם מקבלים את הכספים המגיעים לכם, תוכלו להשיב את יתרת קרן ההלוואה.

תהליך קבלת ההלוואה

כאשר אתם מקבלים הלוואה מגוף חוץ בנקאי, אינכם צריכים להתמודד עם בירוקרטיה מעיקה או לחשוש מסירוב. אנו בוחנים את המצב האישי שלכם ומסייעים לכם לבנות את תוכנית התשלומים בהתאם ליכולת ההחזר שלכם. אנו מתכננים ביחד אתכם את תקופת וסכום  ההלוואה על מנת שתוכלו להמשיך ולהתנהל כלכלית מבלי לחשוש מחשבון מוגבל, צ'קים חוזרים או ביטול כרטיסי האשראי שלכם.

במהלך פגישת ייעוץ עם מומחי ההלוואות שלנו, תוכלו לקבל תמונה ברורה יותר על מצבכם הפיננסי הנוכחי, ולבנות ביחד את החזון ליציאה מהמשבר הכלכלי.

הלוואת משכנתה לרכישת נכס

אנו מעניקים גם הלוואות חוץ בנקאיות כמשכנתה לרכישת נכס עם תנאים מקלים, בהשוואה לתנאים המוצעים בבנק. לאחר שהמשכנתה אושרה הנכס עצמו ישמש כבטחונות לתשלום ההלוואה. לכן, הריבית על הלוואה זו תהיה אטרקטיבית יותר בהשוואה להלוואה ללא בטחונות. אנו מציעים גם סיוע למסורבי משכנתה בבנק תוך ליווי אחראי ושקול של החזר ההלוואה והסבר מקיף על הדרך הנכונה לקבל את המימון.

כיצד תקבלו את ההלוואה המתאימה ביותר עבורכם? נציגי ההלוואות שלנו המתמחים בהלוואות לפרטיים ולעסקים ישמחו להיפגש עמכם ולגלות יחד כיצד פתרונות האשראי היצירתיים שלנו יכולים לסייע גם לכם להגשים את היעדים שהצבתם לעצמכם.